Archives شهریور 1402

گالری سقف متحرک

سقف های متحرک

سقف متحرک چه نوع سازه‌ای است؟

سقف متحرک یا جمع‌شونده نوآوری تازه‌ای در صنعت ساخت و ساز است. سازه‌ها و متریال به کار رفته در این سقف‌ها به‌ گونه‌ای است که شما می‌توانید ساختار آن را به شکل دلخواه خود دربیاورید و از آن استفاده کنید.

هدف از ساخت این سقف آن است که کاربر باتوجه به شرایط آب و هوایی، اقدام به جابه‌جایی سقف کند. این سقف‌ها در محیط‌هایی استفاده می‌شود که نیازمند محافظت از محیط در برابر تغییرات آب و هوایی هستند. کافه و رستوران روبازی را تصور کنید که تمام حیاط آن پر از میز و صندلی است. مسلما در شرایط بارانی و برفی، نمی‌توان از پذیرش مشتری خودداری کرد. به همین دلیل اقدام به اجرای این نوع سقف می‌کنند که بتوانند در صورت لزوم آن را باز یا بسته کنند.

Read More

سقف متحرک پارچه ای

سقف متحرک پارچه ای چیست؟

یکی از انواع سقف های متحرک ، سقف متحرک پارچه ای است که در آن نوع پوشش از جنس PVCمی باشد. استفاده از پارچه PVC در این نوع سقف ها هم امکان تنوع رنگ و طرح پوشش را فراهم می آورد (هارمونی طراحی) و هم باعث سبک تر شدن وزن سقف می گردد. که این مسئله پروسه نصب را سریعتر و آسانتر می گرداند. علاوه بر این، سقف های جمع شونده پارچه ای از نظر هزینه نسبت به سقف های متحرک آلومینیومی و شیشه ای به صرفه تر هستند.

یکی دیگر از مزایا سقف های متحرک پارچه ای امکان استفاده از لایتینگ روی پروفیل های متصل به پارچه (اصطلاحا فابریک پروفیل Fabric Profile) ها می باشد. که با استفاده از ریموت کنترل و از راه دور قابلیت خاموش روشن شدن و تنظیم شدت روشنایی را دارا هستند.

سقف جمع شونده پارچه ای از جنبه های مختلفی قابل بررسی است. که در ادامه به شرح آنها می پردازیم تا بتوانید نیاز خود از سقف متحرک را بر اساس ویژگی های مختلف تشخیص داده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

Read More

error: Content is protected !!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107