Category طراحی ساختمان با کاربری اداری

پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری یکی از بهترین راه حل هایی است که می توان در طراحی داخلی ادارات و دفاتر کار به کار برد.وقتی نوبت به بهینه سازی فضای اداری می رسد، پارتیشن ها می توانند راه خیلی کم هزینه، انعطاف پذیر و کارآمدتر از نصب دیوارهای گران قیمت و دائمی باشند.و همچنین یک فرصت ایده آل برای دفاتر شلوغ که ممکن است اهداف متعددی داشته باشند، یا برای ساختمان های اجاره ای که ممکن است تغییرات ساختاری عمده در آن مناسب نباشد،نیز می باشد.در نتیجه این بدان معناست که مهم نیست که چقدر فضا دارید و چه انتظاراتی از محیط خود دارید، بلکه آن است که شما به راحتی با یک پارتیشن اداری به اهداف خود دست می یابید.

Read More

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری  نیاز به تجربه در این زمینه یعنی طراحی دفاتر، فضاهای کاری مختلف را احتیاج دارد. طراحی فضایی که در آن کار می کنید به عملکرد شغلی افراد، فرهنگ و شالوده شرکت و از همه مهمتر نحوه همکاری افراد بستگی دارد. هر اتاق باید برای آسایش کارمندان، بهره وری مناسب، ایجاد خلاقیت و سلامت طراحی شود. بنابراین متداول ترین انواع فضای کاری که ممکن است در یک دفتر کار مدرن پیدا کنید متفاوت می باشد.
گروه معماری هادی کریمی به عنوان یک طراح داخلی با تجربه در زمینه طراحی دفاتر و فضاهای کاری مختلف آماده ایجاد تغییرات عمده در محل کار شما هستیم. فضایی که در آن کار می کنید به عملکرد شغلی، فرهنگ شرکت و نحوه همکاری افراد بستگی دارد. هر اتاق باید برای راحتی، بهره وری، خلاقیت و سلامت طراحی شود. بنابراین در ابتدای امر باید به شناخت متداول ترین انواع فضای کاری که ممکن است در یک دفتر کار پیدا شود اشاره کنیم.

Read More

طراحی نمای کامپوزیت در تهران

طراحی ساختمان اداری ویرا نمای کامپوزیت و لوور

این ساختمان در خیابان یوسف آباد تهران واقع شده است که به دلیل استفاده از لوور های آلومینیومی خاص و چشم نواز شده است.ساختمان اداری ویرا با نمای کامپوزیت و لوور در 8 طبقه اداری و تجاری طراحی شده است. باید خاطر نشان کرد که استفاده از این متریال به دلایل وجود عیوب زیاد در بین ساختمان های اجرا شده مرسوم نمی باشد.

Read More

نمای کلاسیک برج پارس در تهران

نمای کلاسیک برج پارس در تهران

نمای کلاسیک برج پارس در تهران که یکی از معروف ترین پروژه های کلاسیک ایران می باشد این برج 26 طبقه در منطقه جردن تهران یکی از فاخرترین بناها بعد از برج میلاد و میدان آزادی است.مهندس صمد سلیمان زاده این پروژه را در اوایل دهه 90 با کاربری اداری،تجاری ساخت.نمای کلاسیک فوق العاده جذاب این پروژه در روز و نورپردازی شگفت انگیز آن در شب بسیار جذاب و فاخر است.

Read More

دفتر مرکزی تلویزیون چین

طراحی مدرن دفتر مرکزی تلویزیون چین China Central Television Headquarter

ساختمان دفتر مرکزی تلویزیون چین که بصورت مخفف CCTV نامیده میشود. یک آسمانخراش نسبتا بلند  44 طبقه در شهر پکن است و ارتفاع آن  234 متر می باشد. طرح این ساختمان به صورت دو برج طراحی شده است که در ارتفاع به یکدیگر می رسند. و یک مکعب را ایجاد می نماید شکل این ساختمان در واقع به صورت یک حلقه می باشد.

معمار :OMA
سال ساخت: 2012
موقعیت جغرافیایی: پکن.چین

Read More

طراحی ساختمان اداری

طراحی ساختمان اداری باید بسیار با دقت و به طور تخصصی انجام شود، چرا که نیازهای عده زیادی از افراد باید در این ساختمان تامین شود، لذا شناخت نیازها و محدودیت های موجود در این نوع ساختمان ها باید به طور دقیق و ویژه بررسی گردد تا بتوانیم یک طراحی متناسب با نوع کاربری ساختمان اداری انجام دهیم. از این رو مشاوره با افراد خبره در این زمینه توصیه میگردد تا بتوانیم به یک طراحی ساختمان اداری مناسب دست پیدا کنیم .زیرا هرچه جزییات مربوط به فضای داخلی و خارجی ساختمان بیشتر در نظر گرفته شود نتیجه نهایی حاصل از آن باشکوه تر خواهد شد.

Read More

ساختمان چند عملکردی با کاربری اداری

ساختمان چند عملکردی با کاربری اداری

ساختمان چند عملکردی با کاربری اداری چیست؟

ساختمان های چند عملکردی با کاربری اداری، ساختمان هایی هستند که برای انجام فعالیت های مختلف در حوزه های مختلف به کار می روند.

این ساختمان ها به طور عمده برای استفاده در بخش های اداری و اجرایی شهرها، شرکت ها، دولت و سازمان ها طراحی و ساخته می شوند. ساختمان های چند عملکردی با کاربری اداری، به دلیل تنوع فعالیت های مورد نظر، بسیار پویا و چند منظوره هستند. آنها قادر به پذیرش و جابجایی تعداد زیادی از کارکنان، تجهیزات و منابع مورد نیاز برای اجرای فعالیت های مختلف در چندین طبقه مختلف است.

به علاوه، ساختمان های چند عملکرد با کاربری اداری دارای تاسیسات پشتيبانی مدرنی هستند که شامل سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های برق، سیستم های ارتباطات و سیستم های امنیتی می شوند. این تاسیسات به کارکنان این امکان را می دهند تا به طور مؤثر و بهینه فعالیت های خود را در داخل ساختمان اداری انجام دهند. ساختمان های چند عملکرد با کاربری اداری نقش بسزایی در توسعه شهرها و منطقه ها دارند.

آنها به عنوان نقطه مرکزی برای فعاليت های شغلي و تجاري عمل مي کنند و فضای مناسب برای جذب سرمايه گذاري، خلق شغل و رشد اقتصادي فراهم مي آورند. بعلاوه، ساختمان های چند عملکرد با کاربری اداری قابل استفاده در زمینه های دولت، حکومت، آژانس های عام المنفعه و سازمان های غیردولتی هستند.

error: Content is protected !!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranvira/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107