– محل شرکت به آدرس: استان البرز، شهرستان کرج، بخش مرکزی، شهر کرج، مهر شهر ، بلوار ارم، ساختمان مرکز خرید ارم، طبقه سوم، واحد 9- کد پستی 3186656754.

– موضوع فعالیت شرکت :

انجام خدمات فنی و مهندسی و مشاوره‌ای در کلیه امورفنی و مهندسی، طراحی، اجرا، نظارت، ساخت و نظارت بر حسن اجرا و انجام فعالیت‌های پیمانکاری در کلیه رشته‌های ساختمان به شرح زیر می باشد: طراحی، مشاوره، محاسبه، نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه‌های عمرانی، شهرسازی، معماری و انبوه‌سازی، اعم از فلزی و بتونی ابنیه سبک و سنگین.
– نقشه برداری ، تسطیح اراضی، گودبرداری محوطه سازی احداث و نگهداری فنی پارکها و فضای سبز تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهها.
– طراحی و نظارت فنی و اجرای عملیات ژئوتکنیک و اکتشاف و استخراج مواد معدنی(بجز نفت و گاز و پتروشیمی و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی و فلزات گرانبها) پس از اخذ مجوزهای لازم، همچنین اجراء نقشه های توپوگرافی و زمین شناسی.
– اجرا و مشاوره ، کلیه امور پیمانکاری ساختمانی و عمرانی، بازسازی ابنیه قدیمی، تزئینات داخلی و خارجی ساختمان، طراحی و نصب دکوراسیون و غرفه آرایی.
– خرید ، فروش ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی.
– شرکت در مناقصات و مزایدات، اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانکهای دولتی و خصوصی و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی.
– شرکت در نمایشگاه های بین الملل تخصصی و غیر تخصصی داخل و خارج کشور.
– ایجاد شعب و دفاتر نمایندگی در زمینه موضوع فعالیت شرکت در داخل و خارج از کشور.
– انعقاد قراردادهای همکاری و مشارکت با شرکت‎های داخلی و خارجی در زمینه موضوع فعالیت شرکت، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه موضوع فعالیت شرکت.